Pożyczki w Ostrowie Lubelskim

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Ostrowie Lubelskim (województwo lubelskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 złotych, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Ostrowie Lubelskim?

Osoby pragnące skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Ostrowie Lubelskim?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Ostrowie Lubelskim. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Formularz wniosku da się wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę albo dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś podać wysokość wnioskowanych środków oraz czas trwania zobowiązania. Następnie należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Ostrowie Lubelskim

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrane miejsce, żeby zobaczyć adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć oceny wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Ostrowie Lubelskim.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić parę ważnych kwestii, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze poznaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie koniecznie oceń wielkość RRSO. RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszty przedłużenia długu. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty istotnie podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Nadto potrzebne jest, żebyś studiował strony internetowe poświęcone usługom pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość niekorzystnych opinii powinna wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Po piąte rób tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż zamieszczone tutaj wytyczne pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.