Zestawienie pożyczek w Brześciu Kujawskim

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Brześciu Kujawskim (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto złotych, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Brześciu Kujawskim) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Brześciu Kujawskim. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Brześcia Kujawskiego i okolic

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Zasadniczo jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednak ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i konto osobiste. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba podać kwotę pożyczanych środków jak również okres spłaty. Potem trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Brześć Kujawski i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich umiejscowienie. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby poznać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Brześciu Kujawskim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka decydujących rzeczy, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności zestawiaj jak najwięcej dostępnych usług, ze względu na to że za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie obowiązkowo sprawdź jaki jest poziom oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Brześć Kujawski, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń opłatę za rolowanie spłaty. Przeważnie opłata za prolongatę wydatnie podwyższa sumaryczny koszt.

Po czwarte potrzebne jest, żebyś sprawdzał specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca ilość nieprzychylnych ocen winna obudzić Twoją nieufność.

Po piąte postępuj tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane dane pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.