Pożyczki Grudziądz

Zwrócenie się o pomoc do firmy pozabankowej jest częstym sposobem poprawy sytuacji finansowej. W poniższym artykule zamieszczono porównanie pożyczek pozabankowych, które udzielane są klientom miejscowości Grudziądz (kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki) i okolic.

W podjęciu odpowiedniej decyzji może pomóc poniższa lista. Prezentuje ona szczegółową charakterystykę usług pożyczkowych przyznawanych zarówno online, oraz z dostawą do klienta w Grudziądzu , jak i w okolicy. Informacje zaktualizowano w dniu: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Do pożyczenia środków pieniężnych, zasadniczo wystarczające jest jedynie dysponowanie ważnym dowodem tożsamości, rachunku bankowego a także dysponowanie aktywnym telefonem.

Dzięki poniższej mapie można znaleźć biura z usługami finansowymi na miejscu. Kliknij na odpowiedni punkt, aby odczytać adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez konsumentów.

Usługi pożyczkowe w Grudziądzu i okolicach.

Wsparcie finansowe udzielane bez sprawdzania BIK lub rejestrów zadłużonych

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji BIKu albo innych rejestrów tego typu. Taka usługa, jak pomoc zadłużonym}, świadczona jest przez te firmy, które postanowiły nie sprawdzać baz danych zalegających z płatnościami. Z pominięciem weryfikacji BIKu można zdobyć środki finansowe chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Wskazane podmioty podają, że podchodzą do takiego klienta indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć rozwiązania dla klientów zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat sprawdzania baz dłużników.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi świadczone z dostawą do domu wnioskodawcy

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla klientów sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie jest stosunkowo pomocne na terenach wiejskich. Formularz zapotrzebowania można przesłać drogą online. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pojawi się u klienta wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik biura pożyczkowego będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Niewątpliwą zaletą powyższego wariantu finansowania jest sposobność podpytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed finalizacją umowy (między innymi o jakieś określenia w umowie). Jednak ze względu na potrzebę wynagradzania konsultanta sumaryczny koszt tego typu usługi przeważnie jest trochę wyższy niż koszt środków pieniężnych przelewanych kanałami internetowymi. W naszym zestawieniu znajdziesz 2 firmy udzielające gotówki w domu. Jeśli chodzi o klientów z Grudziądza należą do nich Bocian oraz Mikroratka.

Wiek minimalny i maksymalny – wymagania

Aktualnie niskie wymagania wiekowe dowodzą, że skorzystać z usług pozabankowych może niemal każda pełnoletnia osoba. Najniższy limit wiekowy osoby wnioskującej powinien przekraczać osiemnaście lat, natomiast maksymalny wiek przeważnie przekracza siedemdziesiąt lat. Znaleźć można ponadto usługi pożyczkowe świadczone ludziom mającym 85 lat. Poniżej przedstawiamy poszczególne wymagania w zakresie wieku w znajdujących się tutaj usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Bezrobotni klienci także mogą pożyczyć pieniądze. Trzeba wiedzieć, że pewna liczba firm pożyczkowych dopuszcza pomoc finansową osobom niepracującym. W chwili obecnej pomoc dla bezrobotnych posiada między innymi Kuki i Vivus. W takiej sytuacji, żeby skorzystać z kredytu, nie potrzeba zaświadczeń o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Żeby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczą dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Istnieje również szansa zdobycia środków finansowych na 500+.

Jak uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane przez klientów. Zakres wymaganych formalności związanych z udzielaniem wsparcia finansowego jest minimalna. Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też dochody z renty. Kredyt na dowód można wziąć w taki oto sposób – wystarczy podać wartość wnioskowanych środków jak również czas spłaty długu. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto pożyczkobiorcy. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej klientów.
Copy link
Powered by Social Snap