Pożyczki Górzno

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy propozycje pożyczek udzielanych w Górznie (województwo kujawsko-pomorskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Górznie?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Górznie?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Górznie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

Czy da się zdobyć pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania rejestrów osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak zdobyć gotówkę z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności jest to wygodne w przypadku małych miejscowości. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie większe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Co zrobić, aby otrzymać środki finansowe na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku i telefon komórkowy. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy podać kwotę wnioskowanych środków oraz okres trwania umowy. Następnie należy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Górznie

Zaprezentowany plan miasta przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz określony lokalizator, żeby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić opinie napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Górznie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś ocenić kilka elementarnych kwestii, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze porównaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie zweryfikuj wielkość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty prolongaty zadłużenia. Często opłata za przedłużenie mocno podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo pożądane jest, byś śledził portale zajmujące się parabankami i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość niekorzystnych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.