Zestawienie pożyczek w Cedyni

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Cedyni (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Cedyni) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Cedyni. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Cedyni i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności może to być użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę zatrudnienia pracownika nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Drobiazgowa analiza rynku dowodzi, że ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też rentę. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy określić kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Cedynia i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje ich lokalizację. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby zobaczyć dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Cedyni i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zweryfikować parę zasadniczych rzeczy, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

Po drugie bezwzględnie oceń jaki jest poziom RRSO. R.R.S.O. to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Cedynia, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Często opłata za przedłużenie bardzo podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Także dobrze, abyś studiował fora dyskusyjne poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba złych ocen winna zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: postąp tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.