Pożyczki Kępice

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kępicach (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 PLN, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kępicach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Kępicach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od przeglądania baz danych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kępic i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności może to być wygodne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Jednak z racji konieczności wynagradzania pracownika minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto osobiste. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty. Potem trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto. Warto jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji kredytowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kępice i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca ich położenia. Zaznacz wybrany punkt, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Kępicach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze sprawdzić parę naczelnych spraw, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek porównuj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że za sprawą tego pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności bezwzględnie zweryfikuj poziom oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kępice, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj koszt prolongowania spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa finalny koszt.

Dodatkowo konieczne jest, żebyś wertował fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Duża ilość krytycznych opinii winna zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz go wygenerować bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.