Pożyczki Pyrzyce

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Pyrzycach (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 PLN, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Pyrzycach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Pyrzycach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Pyrzyc i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Niewątpliwie może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie). Z drugiej strony ze względu na potrzebę zatrudnienia pracownika nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Bliższa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy rentę. Ubieganie się o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - trzeba wybrać kwotę niezbędnych środków jak również długość okresu trwania zobowiązania. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Pyrzyce i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje ich lokalizację. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby odczytać adres. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Pyrzycach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować kilka newralgicznych spraw, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Następnie koniecznie poznaj jaki jest poziom stopy oprocentowania. RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Pyrzyce, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłatę za rolowanie zadłużenia. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę mocno powiększa całościowy koszt.

Dodatkowo konieczne jest, abyś śledził fora dyskusyjne zajmujące się rynkiem pozabankowym i śledził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość krytycznych opinii winna podnieść Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: z uwagą czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej opublikowane dane pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.