Pożyczki Pełczyce

W poniższym wykazie przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Pełczycach (województwo zachodniopomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Pełczycach?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Pełczycach?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Pełczycach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

Czy jest szansa dostać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od weryfikowania baz osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można zdobyć pieniądze z dostawą do domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku terenów wiejskich. Formularz wniosku można przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na konieczność wynagradzania takiego pracownika trochę wyższy jest koszt. minimalnie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób zdobyć pomoc finansową na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto w banku. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać kwotę pożyczanych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Pełczycach

Poniższa mapa zawiera położenie placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, żeby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Pełczycach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić parę nadrzędnych kwestii, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie analizuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności bezwzględnie oceń skalę stóp procentowych. Stopa RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Szczególnie przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń opłatę za przedłużenie spłaty. Z reguły opłata za prolongatę mocno powiększa całkowity koszt zadłużenia się.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, żebyś analizował specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i prześledził uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość negatywnych dyskusji winna zwiększyć szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że opublikowane tutaj wskazówki pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.