Zestawienie pożyczek w Czaplinku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Czaplinku (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto PLN, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Czaplinku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Czaplinku. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od sprawdzania baz finansowo zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Czaplinka i okolic

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś określenia w regulaminie). Z drugiej strony z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza rynku wskazuje, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – wystarczy podać wysokość pieniędzy i pożądany okres spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Czaplinek i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich umiejscowienie. Zaznacz wybrany punkt, aby zobaczyć adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Czaplinku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na kilka podstawowych spraw, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Idąc dalej: sprawdź skalę RRSO. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Czaplinek, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszt przedłużenia spłaty. Często prolongata istotnie powiększa całkowity poziom kosztów.

Nadto dobrze, abyś wchodził na fachowe strony poświęcone parabankom i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba nieprzychylnych dyskusji musi podnieść Twoją nieufność.

Następna kwestia: pamiętaj, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż nasze sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.