Pożyczki Nowogard

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Nowogardzie (województwo zachodniopomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota wynosi 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Nowogardzie?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Nowogardzie?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Nowogardzie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania baz zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia może to być przydatne na terenach wiejskich. Formularz zapotrzebowania da się wysłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu oraz rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - trzeba wybrać wysokość wnioskowanych środków oraz pożądany okres trwania umowy. Następnie trzeba wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Nowogardzie

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera położenie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby zobaczyć adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Nowogardzie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na kilka newralgicznych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Po drugie oblicz jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę istotnie powiększa całkowity koszt.

Nadto konieczne jest, żebyś wertował specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba krytycznych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: postąp tak, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane informacje pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.