Zestawienie pożyczek w Chociwlu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Chociwlu (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Chociwlu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Chociwlu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące sprawdzania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Chociwla i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia pracownika nieco wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza rynku wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy też rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz konto w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - powinieneś podać wysokość pieniędzy oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przelana na konto. Należy jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Chociwel i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich lokalizację. Zaznacz odpowiedni punkt, aby zobaczyć dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Chociwlu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś sprawdzić kilka naczelnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej prezentowanych usług, ponieważ za sprawą tego zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności koniecznie zweryfikuj jaka jest wysokość RRSO. RRSO jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Chociwel, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Często opóźnienie spłaty znacząco powiększa całkowity koszt.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, byś wchodził na dostępne strony traktujące o usługach pozabankowych i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba krytycznych ocen musi obudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku możesz go wygenerować bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej opublikowane rozwiązania pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.