Pożyczki w Babimoście

Szukasz najlepszej pożyczki, z której można bezpiecznie skorzystać? Sprawdź naszą ofertę dostępną w Babimoście (województwo lubuskie) i okolicy. Prezentujemy tutaj warunki odnoszące się do minimalnej i maksymalnej kwoty środków pieniężnych, minimalnego i najwyższego okresu spłaty długu, możliwości pożyczenia pieniędzy bez kosztów oraz pełne informacje o weryfikacji rejestrów dłużników.

W wyborze odpowiedniego rozwiązania pomocna może być poniższa lista. Zawiera ona naszą ofertę usług świadczonych mieszkańcom Babimostu. Mogą oni skorzystać z nich przez internet z przelewem na konto lub w domu. Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
W naszym serwisie dostępnych jest więcej rozwiązań tego typu.
Pełny wykaz ❯❯
Porady dotyczące kryteriów rozważnego wyboru określonej usługi internetowej znaleźć można na naszym blogu w artykule zatytułowanym „Jak mądrze wybrać pożyczkę online”.

Żeby pożyczyć pieniądze, przeważnie wystarczy Ci jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Babimoście. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej.

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto je może otrzymać?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów bazodanowych dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku terenów wiejskich. Formularz wniosku można wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - wystarczy wybrać kwotę potrzebnych środków oraz czas spłaty długu. Potem trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Babimoście

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby odczytać adres. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Babimoście.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić parę nadrzędnych spraw, jakie dotyczą kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie porównaj jak najwięcej prezentowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności poznaj jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszt prolongowania długu. Często opłata za tzw. rolowanie znacząco podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Także sensownie jest, abyś sprawdzał fachowe strony dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeanalizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość negatywnych dyskusji musi obudzić szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: pilnuj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport pobrać bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.