Pożyczki Iłowa

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Iłowej (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Iłowej?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Iłowej?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Iłowej. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być przydatne w przypadku wsi. Formularz zapotrzebowania można przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia pracownika trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon oraz rachunek w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy podać wysokość wnioskowanych środków i długość okresu spłaty. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Iłowej

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz właściwy marker, aby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć recenzje napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Iłowej.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić kilka ważnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo proponowanych usług, jako że za sprawą tego pełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Po drugie obowiązkowo oszacuj skalę stóp procentowych. R.R.S.O. to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszt prolongowania zadłużenia. Niejednokrotnie prolongata znacząco podraża sumaryczny koszt.

Także dobrym rozwiązaniem jest, abyś śledził fora poświęcone parabankom i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość nieprzychylnych dyskusji winna podnieść Twoją czujność.

Następna kwestia: postępuj tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj dane pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.