Pożyczki Gubin

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Gubinie (województwo lubuskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Gubinie?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Gubinie?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Gubinie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z badania baz zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, emeryturę lub rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku oraz telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Gubinie

Zaprezentowany plan miasta zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany punkt, żeby poznać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Gubinie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś ocenić kilka zasadniczych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie porównuj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku bezwzględnie oceń jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za tzw. rolowanie mocno powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo sensownie jest, byś wertował dostępne serwisy poświęcone parabankom i prześledził uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba złych ocen powinna obudzić Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej opublikowane sugestie pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.