Pożyczki Rzepin

W poniższej tabeli zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Rzepinie (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi 100 PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Rzepinie?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Rzepinie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Rzepinie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

Czy można zdobyć środki pieniężne bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania rejestrów zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę z dostawą do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia może to być pomocne na terenach wiejskich. Formularz można wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco wyższe są koszty. trochę większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak uzyskać środki finansowe na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo rentę. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - należy wybrać wysokość wnioskowanych środków oraz długość okresu spłaty pieniędzy. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Rzepinie

Zaprezentowany plan miasta przedstawia położenie placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, żeby odczytać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Rzepinie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę podstawowych kwestii, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie porównaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie koniecznie zweryfikuj jaka jest wysokość R.R.S.O.. R.R.S.O. to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj opłatę za przedłużenie długu. Często przedłużenie wydatnie powiększa finalny koszt.

Po czwarte warto, byś przeglądał serwisy internetowe traktujące o usługach pozabankowych i analizował poglądy o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość niekorzystnych dyskusji musi podwyższyć Twoją czujność.

Po piąte zrób tak, żeby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe porady pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.