Pożyczki w Cybince

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Cybince (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Cybince

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Cybince

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Cybince. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Jak uzyskać gotówkę bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania baz danych zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać pieniądze w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia może to być przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia przedstawiciela minimalnie wyższy jest koszt. nieco wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy da się dostać pomoc finansową na podstawie dowodu osobistego?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę lub rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy podać kwotę potrzebnych środków oraz czas spłaty długu. Potem trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Cybince

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera położenie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Cybince.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze sprawdzić parę podstawowych spraw, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Na początek oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie bezwzględnie zweryfikuj wysokość oprocentowania. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za przedłużenie mocno podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Także konieczne jest, żebyś wchodził na fachowe fora traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba negatywnych ocen musi obudzić Twoją czujność.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać darmowo.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej opublikowane sugestie pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.