Zestawienie pożyczek w Cybince

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Cybince (województwo lubuskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto zł, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Cybince) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Cybince. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z przeglądania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Cybinki i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być wygodne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Z drugiej strony z powodu konieczności zatrudnienia pracownika nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, iż uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarcza posiadanie telefonu a także rachunek w banku. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - trzeba określić wysokość niezbędnych środków jak również czas spłaty. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Cybinka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby sprawdzić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Cybince i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić parę ważnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności poznaj możliwie dużo dostępnych usług, jako że za sprawą tego lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

W dalszej kolejności oceń wielkość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Cybinka, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszty przedłużenia długu. Z reguły opłata za tzw. rolowanie mocno podraża sumaryczny poziom kosztów.

Dodatkowo pożądane jest, byś wchodził na fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość złych opinii musi podnieść Twoją szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane rozwiązania pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.