Zestawienie pożyczek w Lubsku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lubsku (województwo lubuskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Lubsku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Lubsku. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Lubska i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, że ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy też rentę. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz telefon komórkowy. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - należy określić wartość pieniędzy oraz okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednak pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Lubsko i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje rozlokowanie. Zaznacz wybraną kropkę, żeby wyświetlić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Lubsku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś sprawdzić parę podstawowych kwestii, które dotyczą kosztów takich produktów.

Na początek porównaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W dalszej kolejności obowiązkowo sprawdź skalę stóp procentowych. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Lubsko, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń koszty przedłużenia długu. Z reguły opłata za przedłużenie wydatnie podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo sensownie jest, żebyś śledził fachowe strony traktujące o usługach pozabankowych i sprawdził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość krytycznych ocen musi obudzić Twoją czujność.

Po piąte postąp tak, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Raz na pół roku możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.