Zestawienie pożyczek w Białej Piskiej

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Białej Piskiej (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Białej Piskiej) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Białej Piskiej. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania baz danych zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Białej Piskiej i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Formularz da się wysłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne określenia w regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę zatrudnienia konsultanta minimalnie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku oraz numer telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – należy podać kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Biała Piska i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich lokalizację. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby zobaczyć dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Białej Piskiej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zweryfikować kilka ważnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek zestawiaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Następnie bezwzględnie zweryfikuj jaki jest poziom R.R.S.O.. RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższe oprocentowanie. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Biała Piska, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń koszty prolongaty spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie bardzo podraża finalny koszt.

Także potrzebne jest, abyś odwiedzał fora zajmujące się parabankami i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca liczba negatywnych dyskusji winna obudzić Twoją czujność.

Następna kwestia: kontroluj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż opublikowane tutaj sugestie pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.