Pożyczki w Białej Piskiej

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Białej Piskiej (województwo warmińsko-mazurskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem 100 złotych, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Białej Piskiej?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Białej Piskiej?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Białej Piskiej. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z weryfikowania baz dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby wynagradzania konsultanta trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - trzeba określić wysokość wnioskowanych środków i czas spłaty pieniędzy. Następnie należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Warto jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Białej Piskiej

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby wyświetlić adres. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przeczytać recenzje wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Białej Piskiej.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz zwrócić uwagę na parę naczelnych spraw, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie analizuj jak najwięcej dostępnych usług, ze względu na to że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Dalej: zweryfikuj skalę oprocentowania. Stopa RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie wydatnie podwyższa całościowy koszt.

Po czwarte warto, żebyś śledził portale internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba negatywnych opinii powinna zwiększyć szczególną czujność.

Następna kwestia: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyższe dane pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.