Zestawienie pożyczek w Pasymiu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Pasymiu (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość wynosi sto PLN, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Pasymiu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Pasymiu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania baz danych zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Pasymia i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia jest to użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji pożyczkobiorców wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - należy wybrać kwotę pieniędzy jak również pożądany okres trwania umowy. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Pasym i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na odpowiedni punkt, aby odczytać adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Pasymiu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Warto zwrócić uwagę na parę newralgicznych rzeczy, które dotyczą kosztów takich produktów.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki temu lepiej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim kroku koniecznie porównaj wielkość oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Pasym, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszty przedłużenia długu. Niejednokrotnie przedłużenie znacząco podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Również dobrym rozwiązaniem jest, byś wchodził na dostępne fora poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia liczba niekorzystnych dyskusji winna podwyższyć szczególną nieufność.

Następna kwestia: zrób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane porady pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.