Zestawienie pożyczek w Lidzbarku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lidzbarku (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem 100 zł, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Lidzbarku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Lidzbarku. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz osób z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Lidzbarku i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Niewątpliwie jest to użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Formularz można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne określenia w umowie). Z drugiej strony z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Bliższa analiza rynku wskazuje, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków jak również długość okresu trwania umowy. Następnie trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Lidzbark i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia miejsca ich położenia. Kliknij na wybrany znacznik, żeby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Lidzbarku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze sprawdzić parę decydujących spraw, dotyczących kosztów jej spłaty.

Na początek poznaj jak najwięcej dostępnych usług, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w kraju.

Po drugie koniecznie oszacuj wielkość stopy oprocentowania. RRSO to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Lidzbark, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń koszt prolongowania długu. Często przedłużenie spłaty znacząco podwyższa całościowy koszt.

Również konieczne jest, byś studiował serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Duża ilość nieprzychylnych dyskusji winna podwyższyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: postąp tak, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż nasze wskazówki pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.