Pożyczki Lidzbark

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Lidzbarku (województwo warmińsko-mazurskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Lidzbarku?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Lidzbarku?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Lidzbarku. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności zatrudnienia pracownika nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy też rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon i konto w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś podać kwotę pożyczanych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Lidzbarku

Zaprezentowany plan miasta zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, żeby wyświetlić adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Lidzbarku.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz sprawdzić parę decydujących rzeczy, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

Po pierwsze porównuj możliwie dużo proponowanych usług, jako że za sprawą tego zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim rzędzie porównaj wielkość stopy oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń koszt prolongowania zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty istotnie podraża finalny koszt.

Nadto konieczne jest, żebyś studiował fachowe fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i poszukiwał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość krytycznych opinii winna podwyższyć szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: zrób tak, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I pamiętaj: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane rozwiązania pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.