Zestawienie pożyczek w Lubawie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lubawie (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Lubawie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Lubawie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów osób z długami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Lubawy i okolic

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie jest to pomocne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Głębsza analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarcza posiadanie telefonu a także rachunek bankowy. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - powinieneś wybrać wysokość potrzebnych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Lubawa i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich położenie. Zaznacz właściwy marker, żeby sprawdzić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Lubawie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zwrócić uwagę na parę podstawowych spraw, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo proponowanych usług, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności poznaj wielkość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Lubawa, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za późniejszą spłatę znacząco podwyższa całościowy koszt.

Ponadto potrzebne jest, żebyś czytał portale traktujące o usługach pozabankowych i zweryfikował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba niekorzystnych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej opublikowane wskazówki pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.