Zestawienie pożyczek w Gołdapi

Pożyczki w Gołdapi można uzyskać bardzo szybko. W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Gołdapi (województwo warmińsko-mazurskie, powiat gołdapski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to raptem sto PLN, chociaż czasami przekracza ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Gołdapi) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Gołdapi. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od monitorowania baz danych zalegających z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Gołdapi?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Niewątpliwie może to być pomocne na obszarach wiejskich. Formularz można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże gotówkę. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt takiego typu usługi z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika. W powyższym zestawieniu znajdziesz dwie instytucje dysponujące gotówką w domu. Tego rodzaju usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to usługa finansowa poszukiwana przez klientów. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. W większości przypadków usługę świadczoną na sam dowód załatwia się następująco - należy wybrać wartość pożyczanych środków i długość okresu spłaty długu. Następnie należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Warto jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności finansowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Gołdap i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia rozlokowanie. Kliknij na właściwy marker, aby odczytać adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Gołdapi i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz ocenić parę nadrzędnych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W drugim rzędzie obowiązkowo oceń skalę RRSO. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Gołdap, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Często opłata za późniejszą spłatę znacząco podraża finalny koszt.

Ponadto dobrze, żebyś studiował serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i śledził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość negatywnych ocen powinna podnieść Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: pilnuj, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać darmowo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż nasze informacje pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.