Pożyczki Ruciane-Nida

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Rucianem-Nidzie (województwo warmińsko-mazurskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Rucianem-Nidzie?

Osoby planujące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Rucianem-Nidzie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Rucianem-Nidzie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku osób starszych. Formularz wniosku da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę wynagradzania konsultanta nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę czy świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś podać wysokość potrzebnych środków oraz pożądany okres umowy. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Rucianem-Nidzie

Poniższa mapa zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni znacznik, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Rucianem-Nidzie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić kilka fundamentalnych spraw, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności bezwzględnie oszacuj skalę stopy oprocentowania. R.R.S.O. jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszty prolongaty spłaty. Z reguły opłata za prolongatę istotnie podwyższa ogólny poziom kosztów.

Także potrzebne jest, byś wchodził na fora dyskusyjne poświęcone parabankom i przeanalizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość negatywnych ocen powinna podnieść szczególną czujność.

Po piąte postępuj tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż zamieszczone tutaj wskazówki pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.