Zestawienie pożyczek w Kętrzynie

Pożyczki w Kętrzynie można dostać dosyć szybko. Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kętrzynie (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 złotych, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Kętrzynie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Kętrzynie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kętrzyna i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Formularz da się wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Jednakże z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza rynku wskazuje, że ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy określić wartość pieniędzy oraz długość okresu spłaty długu. Potem trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kętrzyn i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na wybraną kropkę, żeby zobaczyć dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Kętrzynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zwrócić uwagę na parę zasadniczych kwestii, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Następnie obowiązkowo porównaj poziom oprocentowania. RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kętrzyn, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń opłaty za przedłużenie długu. Często opłata za przedłużenie istotnie podwyższa całkowity poziom kosztów.

Ponadto dobrze, abyś czytał fora poświęcone parabankom i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Duża liczba niekorzystnych dyskusji winna obudzić Twoją szczególną nieufność.

Po piąte pamiętaj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyższe sugestie pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.