Pożyczki Młynary

W tabeli poniżej prezentujemy propozycje pożyczek udzielanych w Młynarach (województwo warmińsko-mazurskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota wynosi 100 złotych, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Młynarach?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Młynarach?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Młynarach. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Czy da się dostać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania baz danych zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Czy można otrzymać pieniądze do domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to użyteczne w przypadku małych miejscowości. Formularz wniosku da się przesłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś zapisy w umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieznacznie wyższe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób można uzyskać gotówkę na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę albo rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – należy określić kwotę wnioskowanych środków jak również pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem należy wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Młynarach

Zaprezentowany plan miasta zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby zobaczyć dane adresowe placówek. W razie konieczności przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Młynarach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić parę naczelnych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Po drugie koniecznie sprawdź wielkość oprocentowania rzeczywistego. RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty wydatnie powiększa ogólny koszt zadłużenia się.

Ponadto konieczne jest, żebyś przeglądał dostępne strony poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba złych ocen powinna podwyższyć Twoją czujność.

Po piąte pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go pobrać za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyższe porady pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.