Zestawienie pożyczek w Chełmku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Chełmku (województwo małopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota wynosi 100 zł, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Chełmku) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Chełmku. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Chełmka i okolic

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku wsi. Formularz da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Jednak ze względu na konieczność wynagradzania pracownika minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza rynku wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz konto w banku. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy określić kwotę potrzebnych środków oraz czas trwania umowy. Potem należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Chełmek i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia rozlokowanie. Kliknij na wybrany znacznik, żeby wyświetlić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można przeczytać recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Chełmku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze sprawdzić parę istotnych kwestii, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie oceniaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Dalej: bezwzględnie oszacuj wielkość stóp procentowych. R.R.S.O. to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Chełmek, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opóźnienie spłaty znacząco podraża finalny poziom kosztów.

Ponadto koniecznym jest, żebyś wertował specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba krytycznych opinii musi podwyższyć szczególną uwagę.

Po piąte rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.