Pożyczki Nowy Wiśnicz

W poniższym wykazie zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Nowym Wiśniczu (województwo małopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to raptem 100 złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Nowym Wiśniczu?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Nowym Wiśniczu?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Nowym Wiśniczu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Jak można uzyskać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe do domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo jest to wygodne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. trochę większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy da się dostać pieniądze na podstawie dowodu osobistego?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy oraz okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Należy jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Nowym Wiśniczu

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, żeby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Nowym Wiśniczu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze sprawdzić kilka nadrzędnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów spłaty.

Bezwzględnie oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu rozeznasz się w sytuacji panującej na całym rynku.

To nie wszystko obowiązkowo sprawdź jaka jest wysokość oprocentowania. R.R.S.O. to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie przedłużenie bardzo podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Ponadto warto, byś czytał fora poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość nieprzychylnych opinii winna podnieść Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż zamieszczone tutaj wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.