Zestawienie pożyczek w Ciężkowicach

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Ciężkowicach (województwo małopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to raptem 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Ciężkowicach) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Ciężkowicach. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania baz zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Ciężkowic i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z racji konieczności wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu i rachunek w banku. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - powinieneś wybrać kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Ciężkowice i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na określony lokalizator, żeby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Ciężkowicach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić parę naczelnych spraw, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek poznaj jak najwięcej dostępnych usług, dlatego że dzięki temu rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie obowiązkowo porównaj wysokość oprocentowania. RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Ciężkowice, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty istotnie podraża finalny koszt.

Po czwarte warto, byś studiował fora internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość niekorzystnych ocen powinna wzbudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej zaprezentowane dane pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.