Zestawienie pożyczek w Nowym Targu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nowym Targu (województwo małopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota wynosi 100 PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Nowym Targu) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Nowym Targu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z przeglądania baz osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Nowego Targu i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w regulaminie). Jednakże ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku pożyczkowego dowodzi, iż uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać wartość niezbędnych środków oraz długość okresu spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Nowy Targ i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich lokalizację. Zaznacz określony lokalizator, aby zobaczyć dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Nowym Targu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki należy poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować parę kluczowych kwestii, które dotyczą kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w kraju.

W dalszej kolejności bezwzględnie porównaj jaka jest wysokość stopy oprocentowania. R.R.S.O. to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Co istotne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Nowy Targ, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt prolongowania spłaty. Z reguły opłata za przedłużenie mocno powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Po czwarte konieczne jest, abyś studiował fora internetowe traktujące o usługach pozabankowych i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba niekorzystnych ocen musi podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane rozwiązania pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.