Pożyczki Grybów

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Grybowie (województwo małopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Grybowie?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Grybowie?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Grybowie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne zapisy w regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę lub rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba podać wysokość potrzebnych środków i pożądany okres umowy. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Grybowie

Poniższa mapa zawiera położenie placówek. Zaznacz wybrany punkt, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Grybowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Musisz ocenić parę kluczowych spraw, odnoszących się do kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie porównaj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ za sprawą tego najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W dalszej kolejności poznaj jaki jest poziom stóp procentowych. R.R.S.O. to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj koszt przedłużenia zadłużenia. Często przedłużenie spłaty istotnie powiększa całkowity koszt.

Nadto pożądane jest, abyś czytał fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość nieprzychylnych opinii powinna podwyższyć szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyższe porady pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.