Zestawienie pożyczek w Blachowni

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Blachowni (województwo śląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Blachowni) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Blachowni. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania baz zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Blachowni i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być użyteczne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie). Jednakże ze względu na konieczność wynagradzania przedstawiciela nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Głębsza analiza rynku dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - trzeba wybrać kwotę niezbędnych środków oraz pożądany okres trwania umowy. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Blachownia i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje miejsca ich położenia. Zaznacz wybrany punkt, aby zobaczyć dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć recenzje napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Blachowni i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki warto poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę ważnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze analizuj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Dalej: obowiązkowo oszacuj poziom stopy oprocentowania. R.R.S.O. jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Blachownia, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie przedłużenie spłaty istotnie podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Po czwarte konieczne jest, byś wertował portale traktujące o usługach pozabankowych i szukał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba złych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport wygenerować bezpłatnie.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej opublikowane dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.