Pożyczki Kuźnia Raciborska

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kuźni Raciborskiej (województwo śląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem sto zł, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kuźni Raciborskiej) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Kuźni Raciborskiej. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych osób z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kuźni Raciborskiej i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w regulaminie). Z drugiej strony z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste oraz numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy podać kwotę pożyczanych środków jak również okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Warto jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności finansowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kuźnia Raciborska i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera rozlokowanie. Kliknij na wybrany punkt, aby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Kuźni Raciborskiej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki warto poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę nadrzędnych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności porównuj możliwie dużo prezentowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności porównaj jaka jest wysokość RRSO. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kuźnia Raciborska, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty przedłużenia długu. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie istotnie podwyższa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Także pożądane jest, abyś studiował fora dyskusyjne poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość niekorzystnych ocen winna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Po piąte pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane porady pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.