Pożyczki Rydułtowy

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Rydułtowach (województwo śląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Rydułtowach) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Rydułtowach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania baz danych osób z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Rydułtów i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Zasadniczo może to być pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Jednak z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Drobiazgowa analiza rynku pożyczkowego dowodzi, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek bankowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – trzeba określić wartość niezbędnych środków jak również pożądany okres spłaty. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Rydułtowy i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia miejsca ich położenia. Kliknij na wybrany punkt, aby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Rydułtowach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka elementarnych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty.

Na początek oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie koniecznie oszacuj wielkość oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Rydułtowy, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie wydatnie podwyższa finalny koszt.

Także sensownie jest, żebyś analizował fora poświęcone parabankom i szukał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba złych dyskusji powinna podnieść Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: postąp tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż zamieszczone tutaj informacje pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.