Pożyczki Kłobuck

W poniższym wykazie prezentujemy propozycje pożyczek udzielanych w Kłobucku (województwo śląskie, powiat kłobucki). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Kłobucku?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Kłobucku?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Kłobucku. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

Jak zdobyć pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać pieniądze z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku wsi. Formularz wniosku można wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia przedstawiciela nieco wyższe są koszty. nieco większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy da się otrzymać pieniądze na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy określić kwotę pożyczanych środków i pożądany okres trwania umowy. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kłobucku

Zaprezentowany plan miasta zawiera położenie placówek. Kliknij na określony lokalizator, żeby zobaczyć adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Kłobucku.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę decydujących kwestii, które odnoszą się do kosztów spłaty.

Po pierwsze porównuj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu pełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie oblicz jaki jest poziom stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie mocno powiększa finalny koszt.

Również warto, żebyś odwiedzał fora dyskusyjne traktujące o usługach pozabankowych i śledził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca ilość negatywnych ocen powinna podnieść szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: zrób tak, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować za darmo.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że zamieszczone tutaj informacje pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.