Pożyczki Dobra, wielkopolskie

W poniższym wykazie zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Dobrej (województwo wielkopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to raptem 100 złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Dobrej?

Osoby chcące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Dobrej?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Dobrej. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej.

Czy da się otrzymać gotówkę bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania baz danych osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać gotówkę do domu?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Zasadniczo może to być pomocne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności wynagradzania pracownika nieznacznie większe są koszty. nieco wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Co zrobić, aby uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - trzeba wybrać wartość pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na konto osobiste. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Dobrej

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Dobrej.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze sprawdzić kilka arcyważnych kwestii, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Po drugie koniecznie oszacuj poziom oprocentowania. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj opłaty za przedłużenie długu. Niejednokrotnie prolongatę spłaty wydatnie podraża całościowy koszt.

Również potrzebne jest, żebyś odwiedzał strony internetowe poświęcone parabankom i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca ilość niekorzystnych opinii musi wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: pamiętaj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że opublikowane tutaj wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.