Pożyczki Rawicz

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Rawiczu (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi 100 zł, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Rawiczu?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Rawiczu?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Rawiczu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od badania baz osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności może to być wygodne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na konieczność wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon i konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać wartość wnioskowanych środków jak również długość okresu spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Rawiczu

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, żeby sprawdzić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Rawiczu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zweryfikować parę newralgicznych kwestii, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie oceniaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Dalej: oceń jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opłata za prolongatę mocno podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Również pożądane jest, byś wertował fora internetowe zajmujące się parabankami i analizował poglądy o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość krytycznych dyskusji powinna podnieść Twoją nieufność.

Po piąte zrób tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż zamieszczone tutaj wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.