Pożyczki Ostroróg

W tabeli poniżej zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Ostrorogu (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota wynosi sto zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Ostrorogu?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Ostrorogu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Ostrorogu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Czy można zdobyć środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania baz finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak zdobyć gotówkę w domu klienta?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. W szczególności jest to wygodne w przypadku wsi. Formularz zapotrzebowania da się wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco większe są koszty. minimalnie większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można uzyskać środki finansowe na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – powinieneś podać wysokość pożyczanych pieniędzy i czas trwania zobowiązania. Potem należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Ostrorogu

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz wybraną kropkę, aby poznać adres placówki. W razie konieczności można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Ostrorogu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś zweryfikować parę elementarnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

Po pierwsze porównuj możliwie dużo dostępnych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W dalszej kolejności koniecznie zweryfikuj wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszty prolongaty zadłużenia. Często opóźnienie spłaty znacząco powiększa finalny koszt.

Dodatkowo warto, abyś czytał fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia ilość negatywnych opinii musi obudzić Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: pamiętaj, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyższe sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.