Pożyczki Ostroróg

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Ostrorogu (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Ostrorogu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Ostrorogu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Ostrorogu i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia jest to wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Gruntowna analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy też rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy określić wysokość pożyczanych środków i czas trwania umowy. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Ostroróg i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich położenie. Kliknij na wybrane miejsce, żeby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Ostrorogu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zweryfikować kilka decydujących spraw, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na całym rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie oblicz wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Ostroróg, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszty przedłużenia długu. Z reguły przedłużenie znacząco podwyższa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Również warto, żebyś przeglądał portale internetowe traktujące o usługach pozabankowych i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca liczba krytycznych dyskusji powinna podnieść Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane rozwiązania pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.