Pożyczki w Krotoszynie

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Krotoszynie (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość wynosi 100 PLN, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Krotoszynie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Krotoszynie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z sprawdzania baz zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Krotoszyna i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Bez wątpienia może to być przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Jednak ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, że uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, emeryturę czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - wystarczy określić kwotę potrzebnych środków i długość okresu spłaty długu. Następnie należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji kredytowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Krotoszyn i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca ich położenia. Zaznacz właściwy marker, żeby wyświetlić adres placówki. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Krotoszynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zweryfikować parę arcyważnych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie poznaj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

Następnie obowiązkowo zweryfikuj skalę oprocentowania. Stopa oprocentowania to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Krotoszyn, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj koszt prolongowania spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty bardzo podraża całkowity poziom kosztów.

Nadto potrzebne jest, żebyś odwiedzał dostępne fora traktujące o usługach pozabankowych i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca ilość niekorzystnych opinii winna wzbudzić Twoją nieufność.

Po piąte postąp tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj informacje pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.