Pożyczki w Łobżenicy

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Łobżenicy (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Łobżenicy) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Łobżenicy. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania baz osób z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Łobżenicy i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie jest to przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Z drugiej strony z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Szczegółowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - należy podać wysokość pożyczanych środków jak również długość okresu spłaty pożyczonych środków. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Łobżenica i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich położenie. Zaznacz wybraną kropkę, żeby odczytać adres. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Łobżenicy i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić parę newralgicznych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko oceń wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Łobżenica, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt przedłużenia zadłużenia. Z reguły przedłużenie istotnie podraża ogólny poziom kosztów.

Również potrzebne jest, byś czytał portale traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba złych dyskusji powinna podnieść szczególną czujność.

Po piąte kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj porady pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.