Pożyczki Poniec

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Pońcu (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych również nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Pońcu?

Osoby pragnące skorzystać z danej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Pońcu?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Pońcu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz osób z długami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Formularz zapotrzebowania można wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieco wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy wybrać wysokość pożyczanych pieniędzy jak również czas spłaty. Potem trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Należy jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Pońcu

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby odczytać dane adresowe placówek. W razie konieczności można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Pońcu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze sprawdzić kilka podstawowych rzeczy, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku bezwzględnie oblicz jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszt prolongowania spłaty. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty wydatnie podwyższa finalny poziom kosztów.

Nadto warto, byś studiował serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość krytycznych dyskusji musi wzbudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport wygenerować bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj wskazówki pozwolą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.