Pożyczki w Mikstacie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mikstacie (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to raptem sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Mikstacie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Mikstacie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Mikstatu i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Głębsza analiza rynku pożyczkowego dowodzi, że uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę czy też dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu a także rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków jak również pożądany okres spłaty. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Mikstat i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca ich położenia. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby zobaczyć adres. W razie potrzeby przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Mikstacie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka kluczowych spraw, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie zestawiaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej na całym rynku.

Idąc dalej: sprawdź wielkość oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Mikstat, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń opłaty za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa finalny koszt zadłużenia się.

Także dobrze, żebyś sprawdzał specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i przeanalizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość niekorzystnych ocen winna obudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: dopilnuj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze wytyczne pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.