Pożyczki Jastrowie

W poniższym wykazie prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Jastrowiu (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych również mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 złotych, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Jastrowiu?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Jastrowiu?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Jastrowiu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

W jaki sposób dostać środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Formularz wniosku da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy można uzyskać środki finansowe na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Ilość formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę albo rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – powinieneś podać kwotę potrzebnych środków oraz okres umowy. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Jastrowiu

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, aby poznać adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Jastrowiu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować kilka zasadniczych rzeczy, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku koniecznie zweryfikuj poziom oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Przeważnie przedłużenie spłaty bardzo podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo potrzebne jest, byś śledził dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba nieprzychylnych ocen musi podnieść szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż zamieszczone tutaj informacje pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.