Pożyczki w Kostrzyniu, wielkopolskie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kostrzynie (województwo wielkopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto złotych, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Kostrzynie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Kostrzynie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kostrzynia i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne określenia w regulaminie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza rynku wskazuje, iż ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku i dodatkowo telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - powinieneś określić wysokość potrzebnych środków jak również okres trwania zobowiązania. Potem należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto osobiste. Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kostrzyn, wielkopolskie i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich położenie. Kliknij na właściwy lokalizator, aby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć oceny wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Kostrzynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zweryfikować parę podstawowych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Na początek porównaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim rzędzie bezwzględnie oceń jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kostrzyn, wielkopolskie, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj koszty prolongaty zadłużenia. Często prolongatę spłaty znacząco powiększa całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo dobrze, żebyś odwiedzał strony internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość niekorzystnych opinii winna obudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że nasze dane pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.