Pożyczki Kobylin

W poniższej tabeli zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Kobylinie (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość wynosi sto zł, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Kobylinie?

Osoby planujące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Kobylinie?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Kobylinie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Jak zdobyć środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z przeglądania rejestrów dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe z dowozem do domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Bez wątpienia może to być pomocne w przypadku małych miejscowości. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta trochę większe są koszty. minimalnie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak można uzyskać pieniądze na podstawie dowodu osobistego?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon a także konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy określić wysokość pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kobylinie

Zaprezentowany plan miasta przedstawia rozlokowanie placówek. Zaznacz wybraną kropkę, aby sprawdzić adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Kobylinie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić kilka fundamentalnych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów.

Na początek analizuj możliwie dużo prezentowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Idąc dalej: obowiązkowo zweryfikuj wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź koszty przedłużenia długu. Z reguły opłata za późniejszą spłatę istotnie podwyższa całościowy koszt.

Również potrzebne jest, abyś wchodził na serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba negatywnych dyskusji powinna wzbudzić szczególną uwagę.

Po piąte postąp tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej opublikowane wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.