Pożyczki Oborniki

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Obornikach (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Obornikach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Obornikach. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania baz danych zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Obornik i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Zasadniczo może to być pomocne na obszarach wiejskich. Formularz można wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, iż uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę lub świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę niezbędnych środków oraz okres spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na konto. Należy jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji kredytowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Oborniki i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia rozlokowanie. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby sprawdzić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Obornikach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić kilka newralgicznych kwestii, dotyczących kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie oceniaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

W drugim kroku koniecznie oblicz jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Oborniki, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszt przedłużenia długu. Często opłata za późniejszą spłatę znacząco podraża finalny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo potrzebne jest, żebyś odwiedzał dostępne fora zajmujące się parabankami i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba niekorzystnych opinii musi zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte zrób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie oddać pożyczone środki. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować darmowo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że zamieszczone tutaj sugestie pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.