Pożyczki Gołańcz

W poniższym wykazie prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Gołańczy (województwo wielkopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi 100 PLN, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Gołańczy?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Gołańczy?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Gołańczy. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Czy jest szansa uzyskać pieniądze bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można zdobyć środki finansowe z dostawą do domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Formularz wniosku można wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia pracownika nieznacznie wyższe są koszty. trochę wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Czy można dostać środki finansowe na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku jak również telefon komórkowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – należy określić wysokość pożyczanych środków jak również okres trwania umowy. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Gołańczy

Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy marker, żeby odczytać adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Gołańczy.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę arcyważnych spraw, które dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie porównuj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że dzięki temu lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Dalej: obowiązkowo oceń jaki jest poziom stóp procentowych. RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszt prolongowania długu. Z reguły opłata za prolongatę bardzo podraża finalny koszt.

Dodatkowo sensownie jest, abyś wchodził na strony internetowe poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba negatywnych dyskusji musi zwiększyć Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż opublikowane tutaj porady pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.