Pożyczki Miejska Górka

W poniższym wykazie prezentujemy oferty pożyczek udzielanych w Miejskiej Górce (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość wynosi sto złotych, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Miejskiej Górce?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Miejskiej Górce?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Miejskiej Górce. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

Czy można uzyskać gotówkę bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak otrzymać pieniądze do domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Formularz zapotrzebowania można wypełnić przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta nieco wyższy jest koszt. nieznacznie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy da się dostać pomoc finansową na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - należy określić kwotę wnioskowanych środków i okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Miejskiej Górce

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrane miejsce, żeby zobaczyć dane adresowe placówek. W razie konieczności powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Miejskiej Górce.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś sprawdzić kilka podstawowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

Po pierwsze poznaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim kroku porównaj wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź opłaty za przedłużenie długu. Przeważnie opóźnienie spłaty znacząco podwyższa całkowity koszt zadłużenia się.

Nadto potrzebne jest, byś przeglądał serwisy internetowe zajmujące się parabankami i śledził opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość krytycznych dyskusji winna obudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.