Pożyczki Obrzycko

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Obrzycku (województwo wielkopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 zł, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Obrzycku) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Obrzycku. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Obrzycka i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Jednak z powodu potrzeby wynagradzania konsultanta nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Głębsza analiza rynku wskazuje, że przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste oraz numer telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - trzeba podać kwotę pożyczanych środków i okres spłaty. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Obrzycko i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich lokalizację. Kliknij na wybrane miejsce, żeby odczytać adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Obrzycku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować kilka newralgicznych rzeczy, które dotyczą kosztów takich produktów.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Po drugie obowiązkowo porównaj jaka jest wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co istotne, sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Obrzycko, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj opłaty za przedłużenie długu. Często opóźnienie spłaty bardzo powiększa sumaryczny koszt.

Ponadto dobrym rozwiązaniem jest, abyś czytał portale internetowe traktujące o usługach pozabankowych i analizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia liczba niekorzystnych opinii powinna podnieść Twoją nieufność.

Następna kwestia: postąp tak, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyżej opublikowane rozwiązania pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.