Pożyczki Obrzycko

W tabeli poniżej prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Obrzycku (województwo wielkopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Obrzycku?

Osoby planujące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Obrzycku?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Obrzycku. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

W jaki sposób zdobyć gotówkę bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów dłużników. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe w domu klienta?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Niewątpliwie może to być użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Formularz zapotrzebowania można wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie większe są koszty. trochę wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób dostać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres trwania zobowiązania. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Obrzycku

Poniższa mapa zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, żeby zobaczyć dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Obrzycku.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić parę zasadniczych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Następnie koniecznie sprawdź poziom oprocentowania. RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę wydatnie podwyższa całkowity koszt zadłużenia się.

Po czwarte pożądane jest, abyś sprawdzał portale internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość krytycznych opinii powinna podnieść Twoją szczególną uwagę.

Po piąte postąp tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.