Pożyczki Pleszew

Generalnie osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Pleszewie (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota wynosi sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Pleszewie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Pleszewie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania baz danych zalegających z długami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Pleszewa i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności może to być wygodne na terenach wiejskich. Formularz można wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Drobiazgowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, że uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – powinieneś podać kwotę pożyczanych środków oraz okres trwania umowy. Potem należy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto osobiste. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Mapa biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Pleszew i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia miejsca ich położenia. Zaznacz wybraną kropkę, aby sprawdzić adres. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Pleszewie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś sprawdzić kilka arcyważnych kwestii, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównuj możliwie dużo proponowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Dalej: porównaj poziom RRSO. RRSO jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Pleszew, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie prolongata mocno podraża sumaryczny koszt.

Nadto koniecznym jest, byś śledził serwisy internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba krytycznych ocen winna podnieść Twoją nieufność.

Po piąte dopilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go pobrać za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj informacje pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.