Pożyczki Pobiedziska

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Pobiedziskach (województwo wielkopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem 100 złotych, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Pobiedziskach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Pobiedziskach. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Pobiedzisk i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to pomocne na obszarach wiejskich. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Jednak ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Głębsza analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, emeryturę czy rentę. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - należy określić kwotę pieniędzy jak również długość okresu trwania umowy. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Pobiedziska i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich lokalizację. Kliknij na wybrane miejsce, aby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Pobiedziskach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki warto najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować kilka nadrzędnych kwestii, odnoszących się do kosztów takich produktów.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego pełniej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie porównaj jaka jest wysokość RRSO. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Pobiedziska, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszt prolongowania spłaty. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty bardzo podwyższa ogólny koszt.

Także dobrze, abyś analizował specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Duża liczba niekorzystnych dyskusji winna podnieść Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: postąp tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport wygenerować darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.